Ako postupovať krok za krokom

 • Úvodné
  stretnutie
 • Výber
  destinácie
 • Výber školy
  a kurzu
 • Žiadosť o
  študentské víza
 • Pred
  odletom
 • Prvé dni
  v Austrálii

Úvodné stretnutie

Všetko začína úvodným stretnutím v našej kancelárii, ktoré je pochopiteľne nezáväzné a bezplatné. Aby sme mohli zaručiť, že sa vám budeme nerušene a naplno venovať, doporučujeme sa na stretnutie vopred telefonicky objednať. Podľa vašej lokality zvoľte najbližšiu kanceláriu, buď v Prahe, Brne alebo Bratislave. Pre záujemcov z iných oblastí alebo zo zahraničia ponúkame telefonické alebo emailové konzultácie. Všetci naši konzultanti majú osobnú skúsenosť so študentským pobytom a pravidelne sa do Austrálie vracajú. Informácie o vízach poskytujú registrovaní migrační agenti.

Po prvej návšteve vám elektronicky pošleme náš e-katalóg plný informácií, škôl, rád aj tipov.

Výber destinácie…

Jedno z dôležitých rozhodnutí na samom začiatku sa týka výberu vhodnej destinácie. Asi vás neprekvapí, keď prezradíme, že neexistuje jedna nejlepšia destinácia, ktorú by sme uprednostňovali.

Zo skúseností vieme, že väčšina si vyberie veľké mesto. Vždy záleží na tom, čo od danej lokality očakávate, takže sa potom porovnávajú pracovné príležitosti, možnosti štúdia a štýl života.
Naši konzultanti mají s Austrálií bohaté zkušenosti a pomohou vám vybrat si podle vašich představ.

Naši konzultanti majú s Austráliou dostatočné skúsenosti, aby vám pomohli vybrať podľa vašich kritérií.

Ďalšie informácie

Poradie vyhľadávaných študentských destinácií, zoradené podľa počtu českých a slovenských študentov:

 1. Sydney
 2. Brisbane
 3. Perth
 4. Gold Coast
 5. Melbourne

Tabulka porovnání studentských destinací
Ďalšie informácie o študentských destináciach v Austrálii

Výber školy, kurzu a rezervácia ubytovania

Výberom konkrétnej školy a kurzu sa zaoberáme spravidla pri druhom osobnom stretnutí v jednej z našich kancelárií.. Nezabudnite, že vhodný výber školy a kurzu má zásadný vplyv na celý váš študentský pobyt. Preto sa tiež snažíme školy starostlivo vyberať a spôsob kombinácií jednotlivých kurzov navrhujeme individuálne, aby sme vám zaistili maximálnu možnú kvalitu a súčasne najnižšiu možnú cenu, flexibilný rozvrh a ešte ponúkli dostatočný počet týždňov prázdnin medzi kurzami.

AustraliaOnline ponúka najširšiu možnú ponuku škôl a kurzov po celej Austrálii.

Prejdi na prehľad vybraných škôl a kurzov

V tejto fáze je tiež užitočné začať uvažovať o prvom ubytovaní v Austrálii po vašom prílete. AustraliaOnline ponúka všetky možné druhy ubytovania vrátane apartmánov na prvé štyri týždne.

Pred tým, než sa k nám vydáš, porovnaj jednotlivé školy z pohľadu dochádzky, rozvrhu, predpokladanej úrovne jazykových schopností, možností pravidelného splácania štúdia počas pobytu a podľa dĺžky štúdia:

Porovnaj si jednotlivé druhy škôl

Fotografie propagacnich materialu skol

O studentská víza můžete žádat v případě, že jste už vybrali a zaplatili školu (máte v ruce COE) a zajistili jste si zdravotní pojištění (OSHC).

I keď sa môže zdať, že vybavenie víza je len rutina, platí to len v tom prípade, že sa v tejto oblasti dobre vyznáte. Garantujeme, že v tejto oblasti sa na nás môžete úplne spoľahnúť. Skúsenosti zbierame už od roku 1993, teda najdlhšie zo všetkých českých a slovenských agentúr. Naši kľúčoví poradcovia sú držitelia migračných licencií.

Hneď od začiatku celého procesu vybavenia víz uvažujeme o vašej budúcnosti, pretože pri získaní ďalších víz majú údaje uvedené v prechádzajúcich žiadostiach veľký význam. Naša agentúra sa tiež špecializuje na dependant víza pre manželov, nezosobášené páry a ďalších členov rodiny.

Prejdi na stránku o vízach
Výhody spolupráce s registrovaným migračným poradcom

Detail kreditní karty a cestovního víza do Austrálie

Ešte než vyrazíte naproti novým skúsenostiam, zostáva len pár posledných záležitostí, ktoré musíte pred odletom vybaviť. Nižšie sme pre vás pripravili krátky zoznam.

Ukáž, na čo nesmiem zabudnúť

Pokiaľ ešte nemáte vybavenú letenku, prejdite do príslušnej sekcie.

Rezervovať letenku

Kompletný prehľad všetkých vecí, ktoré musíte vybaviť pred odletom hľadajte na nasledujúcej stránke:

Podrobný postup čo urobiť pred odletom

Pohled uličkou v letadle

Hneď na začiatku vás môžeme ukľudniť, pretože naša agentúra prevádzkuje v Sydney jedno z najväčších študentských centier. Pokiaľ bola Sydney vaša voľba, potom by prvé kroky mali viesť k nám.

Samozrejme, že ochudobnení nezostanú ani študenti v ostatných destináciách. Pre tých sme pripravili prvý informačný balíček a okrem toho nás môžu v Austrálii kedykoľvek kontaktovať.

Pre lepšiu orientáciu vám prinášame prehľadnú tabuľku, ako to bude prebiehať na začiatku vášho študentského pobytu v Austrálii.

Ukáž, ako to v Austrálii prebieha

Keby to snáď nebolo jasné, pripravili sme pre vás podrobné inštrukcie. 😉

Podrobne o tom, čo ma čaká po prílete

Dívka sedí na lehátku a čte si

 • Študentské
  centrum
 • Výber školy
  a kurzu
 • Predĺženie
  študentského víza
 • Pred návratom
  domov

Každému odporúčame, aby zostal s našim sydneyským centrom v kontakte, pretože kolegovia vám môžu priebežne radiť čo robiť, aby ste si víza ľahko predĺžili. Ochotne pomôžeme i tým, ktorí pôvodne pricestovali cez inú agentúru. Pri predĺžení víza je voľba správnej agentúry veľmi dôležitá, pretože každý chce mať istotu, že sa mu podarí víza predĺžiť.

Výhody spolupráce s registrovaným migračným poradcom

Pobočka Australiaonline

Aké mám možnosti?

1. Predĺžiť študentské vízum

Odporúčame využiť skúsenosti kolegov zo sydneyského centra. Pri predĺžení školy prostredníctvom našej agentúry máte vybavenie úplne zadarmo.

Ako predĺžiť študentské vízum

2. Zostať na turistické víza

Ak ste už na území Austrálie, nemožno žiadať online o e-visitor visa. Pre predĺženie pobytu za účelom cestovania musíte splniť podmienky turistického víza (sublass 600).

Ako prejsť na turistické víza

3. Žiadať o iný druh víz

V situácii, kedy splníte podmienky, môžete žiadať o iný druh víza (napr. Temporary Graduate visa pre absolventov, s485), za určitých podmienok tiež o trvalý pobyt.

4. Odcestovať domov

Víza vám končia vždy 1 až 2 mesiace po skončení pôvodného kurzu a to je čas, ktorý môžete využiť na precestovanie Austrálie. Než vyrazíte, prezrite si: Prehliadnite:

S voľbou novej školy je vhodné začať skôr ako vám skončí pôvodný kurz, ideálne dva mesiace vopred. Pri výbere nového kurzu je vhodné vziať do úvahy nasledujúce skutočnosti:

a) Súčasnú polohu vášho ubytovania alebo práce

b) Náväznosť nového kurzu na predchádzajúce štúdium

c) Schopnosť preukázania finančného krytia

Poradcovia zo študentského centra AustraliaOnline v Sydney vám ochotne dohodnú schôdzku so zástupcom novej školy alebo dokonca bezplatnú skúšobnú lekciu. Pri výbere školy sa môžete riadiť odporúčaním svojich priateľov, ale nakoniec je najlepšie školu navštíviť.

Nezabudnite, že odborné školy v Austrálii je možné platiť v splátkach, predĺženie školy tak nemusí byť finančne náročne. Podrobnejšie na stránke:

Kalkulácia nákladov na štúdium

AustraliaOnline vám ponúka najširšiu možnú ponuku škôl a kurzov po celej Austrálii.

Prejdi na prehľad vybraných škôl a kurzov

Predtým, než sa k nám vydáš, porovnaj jednotlivé školy z pohľadu dochádzky, rozvrhu, plánovanej úrovne jazykových schopností, možnosti pravidelného splácania štúdia počas pobytu a podľa dĺžky štúdia:

Porovnaj si jednotlivé druhy škol

Už sme spomínali, že pravidelná návšteva nášho študentského centra v Sydney zaistí vašu informovanosť. Nesmiete sa nechať zmiasť tým, že ste už jedno vízum dostali. Všeobecne totiž platí, že ďalšie vízum je o niečo ťažšie získať ako to predchádzajúce, a samotné predlžovanie má svoje zvláštnosti.

V Austrálii je nutné počítať s tým, že pri predlžovaní víza musíte emigračný úrad presvedčiť o tom, že ste splnili všetky podmienky víza pôvodného a tiež, že ste naplnili vaše pôvodné zámery, pre ktoré vám bolo vízum udelené.

Odporúčame preto využiť na sprostredkovanie víz rovnakú agentúru alebo mať aspoň k dispozícii kópiu vašej pôvodnej žiadosti.

Výhody spolupráce s registrovaným migračným poradcom

V čom sa odlišuje predĺženie víza od pôvodných žiadostí:

Ve studentském centru v Sydney působí česky hovořící migrační poradci, jejichž služby doporučujeme využít. Při prodloužení školy prostřednictvím naší agentury máte vyřízení víza zcela zdarma.

a) Musíte preukázať, že ste neporušili žiadnu z pôvodných podmienok víz. (napr. neprekročenie príjmu z práce zodpovedajúce pracovnému povoleniu 40h/14 dní).

b) Druhé a ďalšie vízum, ktoré v Austrálii predlžujete je extra spoplatnené (tzv. subsequent temporary application charge).

c) V prípade zamietnutia máte možnosť brániť sa u nezávislej inštitúcie MRT (Migration Review Tribunal).

Ako predĺžiť študentské vízum

Až nastane ten čas, že sa budete chcieť s Austrálii rozlúčiť, odporúčame navštíviť našu agentúru, kde vám poradíme na čo nesmiete pred svojím návratom domov zabudnúť.

Čo vybaviť pred plánovaným návratom domov
Študentské víza vám umožňujú z Austrálie odcestovať a zase sa na ne vrátiť, ak sú stále platné, a ak vám medzičasom neboli zrušené (muti-travel).

Odporúčame skontrolovať si termín návratu na vašej letenke, a ak máte našu letenku, radi zaistíme prípadnú zmenu termínu. Pre tých čo prileteli na jednosmernú letenku, zabezpečíme let späť. Doporučujeme zkontrolovat termín návratu na vaší letence a pokud máte naši letenku, rádi zajistíme případnou změnu termínu. Pro ty co přileteli na jednosměrnou letenku, zajistíme let zpět.

Prejdi na letenky 

Pán si pořizuje selfie s klokanem
Spracovali sme pre vás kompletný prehľad všetkého čo urobiť pred návratom späť domov

Čo urobiť pred návratom

 • Plánovanie
 • Víza k
  cestování
 • Výber
  produktu
 • AustraliaOnline
  TRAVEL

Cestovanie po Austrálii je vhodné dopredu dopodrobna naplánovať, lebo v Austrálii to chodí úplne opačne ako v Európe. Spravidla nenájdete žiadne “last minute” akcie alebo posledné miesta v lietadle za nižšiu cenu. Zľavy sa vyhlasujú celé mesiace vopred a čím neskôr kupujete letenky, tým vyššiu cenu platíte. Podobne to chodí aj s ubytovaním. Hotely a ubytovne sa môžu hlavne v čase najvyššej sezóny rýchlo naplniť a ak nechcete riskovať a spoliehať sa na náhodné zrušenie rezervácií iných cestovateľov, je lepšie mať lôžko potvrdené vopred. To vám ušetrí veľa času, ktorý by ste inak strávili na internete alebo hľadaním lacných hotelov. Keď ste na dovolenke, vychutnávajte si každú chvíľu a plánovaniu sa venujte v predstihu.

Austrália je obrovský kontinent, väčšia než Európa a viac ako 100x väčšia ako slovenská republika. Nemožno ju teda precestovať celú, rozhodne nie za niekoľko dní alebo týždňov. V ponuke máme produkty, ktoré uspokoja každého cestovateľa, nech už je váš štýl cestovania akýkoľvek.

V rámci plne zorganizovaných zájazdov vám zabezpečíme dopravu, ubytovanie, stravu aj aktivity spolu s podrobným výkladom miestneho sprievodcu. Zabezpečíme vám tiež vstupy na rôzne atrakcie a poplatky národných parkov. Takto sa naučíte o danej lokalite najviac, bez toho aby ste noci trávili čítaním rozsiahlych cestopisov, študovaním máp alebo boli závislí na odporúčaniach iných. Nezabúdajte, že každý má iné zážitky a nároky a čo sa páči nám, nemusí sa páčiť vám.

Výhodou je tiež cestovanie v skupine, ak nemáte so sebou vlastných kamarátov, určite si ich nájdete spomedzi zahraničných turistov, rovnako zmýšľajúcich ľudí s rovnakými pohnútkami. Iní cestovatelia, hlavne tí, ktorí si na cestovanie mohli vymedziť viac času, vyrážajú na vlastnú päsť v štýle “Roadtrip”. Aj s tým vám môžeme pomôcť. Zohnať spoľahlivé auto s plným poistením a naplánovať vašu trasu tak, aby ste neminuli tie najzaujímavejšie miesta. Pripravte sa však na oveľa väčšie vzdialenosti než na aké ste boli zvyknutí v domácich podmienkach.

Mapa Austrálie

Preto, aby ste mohli v Austrálii cestovať potrebujete získať víza. Najčastejšie sa jedná o víza turistické alebo študentské. Prakticky možno ale cestovať na akýkoľvek iný druh víz.

Nenechávajte si vybavenie víz na poslednú chvíľu! Odporúčame riešiť víza ako prvé, následne letenky, prípadne rezervácie výletov a ubytovanie.

Študenti prichádzajúci do Austrálie na študentské víza môžu ľubovoľne cestovať po austrálskom území aj mimo neho, za predpokladu dodržania vízových podmienok. Možnostiam štúdia a podmienkam získania študentských víz sa podrobne venujeme v sekcii štúdium.

Turistické víza sa najčastejšie udeľujú s platnosťou na jeden rok s dĺžkou pobytu 3 až 12 mesiacov. V prípade záujmu o tento druh víz prejdite do sekcie turistické víza do Austrálie.

Fotografie cestovního víza

Naša cestovná kancelária vám vybaví všetko, čo s vašou dovolenku súvisí – medzinárodné i lokálne letenky, hotely a hostely, organizované zájazdy prípadne i jednotlivé aktivity ako zoskoky padákom, bungee jumping, jazdu na koni, potápanie k vraku lode, plávanie s veľrybími žralokmi, prenájom auta alebo karavanu, lístky na kultúrne alebo športové podujatia, cestovné poistenie, a mnoho ďalšieho.

Sme súčasťou siete austrálskych cestovných kancelárií, to znamená, že máme prístup k najlepším cenám a zvýhodneným ponukám z najväčšej databázy všetkých produktov. Vzhľadom na to, že naša cestovná kancelária na austrálskom trhu pôsobí cez 10 rokov, máme osobné kontakty na operátorov a prevádzkovateľov lokálneho turizmu. S nami sa nestratíte!

Dívka a chlapec sedí na Terénním autě v Austrálii

Naša cestovná kancelária vám vybaví všetko, čo s vašou dovolenku súvisí – medzinárodné i lokálne letenky, hotely a hostely, organizované zájazdy prípadne i jednotlivé aktivity ako zoskoky padákom, bungee jumping, jazdu na koni, potápanie k vraku lode, plávanie s veľrybími žralokmi, prenájom auta alebo karavanu, lístky na kultúrne alebo športové podujatia, cestovné poistenie, a mnoho ďalšieho.

Sme súčasťou siete austrálskych cestovných kancelárií, to znamená, že máme prístup k najlepším cenám a zvýhodneným ponukám z najväčšej databázy všetkých produktov. Vzhľadom na to, že naša cestovná kancelária na austrálskom trhu pôsobí cez 10 rokov, máme osobné kontakty na operátorov a prevádzkovateľov lokálneho turizmu. S nami sa nestratíte!

Lidé mají schůzku v prostorech Australionline

Vyberte si tú správnu školu

O jazykových školách English language schools (ELICOS)

Jazykové školy v Austrálii majú dobrú povesť, pretože tu majú s výukou zahraničných študentov bohaté skúsenosti. Vysoká konkurencia tlačí ceny jazykových škôl v Austrálii veľmi nízko. Pre výučbu jazyka nie je nikdy neskoro, ani veľmi skoro. V závislosti na vašej úrovni si môžete zvoliť vhodný typ kurzu a jeho dĺžku.

Prehľad jazykových škôl

Délka studia: 12 až 52 týdnů
Rozvrh:ranní 9.00 až 14.30
večerní 17.00 až 21.00
Věk studentů:15 až neomezeně
Počet studentů ve třídě: 12 až 18
Rozsah výuky: 20 - 25 hod/týdně
Průměrná cena:190 až 250 AUD/týdně
Jednorázové zápisné: 200 až 250 AUD
Studijní materiály: 10-15 AUD/týdně

O odborných školách College, Vocational Education Training (VET)

Štúdium odborného kurzu môžeme prirovnať k štúdiu vyšších odborných škôl v Európe. Školy sú prakticky zamerané, to znamená menej teórie, viac praxe. Keďže sa zameriavajú na zahraničných študentov, môžete počítať s flexibilnou dochádzkou a dlhšími prázdninami (až 16 týždňov za rok).

Prehľad škôl

Délka studia: 3 až 36 měsíců
Rozvrh:individuální, ranní, odpolední, večerní, zpravidla 2 dny v týdnu
Věk studentů:18 až neomezeně
Počet studentů ve třídě:20 až 25
Rozsah výuky: 15 - 20 hod/týdně
Průměrná cena:2 000 až 3 000 AUD/semestr (6 měsíců)
Jednorázové zápisné:200 až 250 AUD
Studijní materiály:platí se jen vyjímečně

O univerzitách Higher Education (UNIVERSITY)

Univerzitné vzdelanie sa v Austrálii do značnej miery podobá tomu čo poznáme z Európy s tým rozdielom, že kurzy sú viac zamerané prakticky, typické je prepojenie na konkrétne firmy v odbore. V Austrálii nájdete súkromné a štátne univerzity a odborné školy, ktoré majú akreditáciu na výučbu univerzitných kurzov.

Prehľad škôl

 

Délka studia:6 až 60 týdnů
Rozvrh: individuální, ranní, odpolední, večerní
Věk studentů: 21 až neomezeně
Počet studentů ve třídě: 20 až 35
Rozsah výuky:15 - 25 hod/týdně
Průměrná cena:1 600 až 3 000 AUD/předmět
Jednorázové zápisné:200 až 250 AUD
Studijní materiály:platí se jen vyjímečně

O základných a středných školáchPrimary, secondary school, High School

V Austrálii je povinná školská dochádzka od 5 do 16 rokov. Väčšina základných a stredných škôl sú štátne. Štúdium na základnej a strednej škole sa spravidla zariaďuje deťom, ktoré sa pripájajú k študujúcim rodičom.

Prehľad škôl

 

Délka studia: 1 až 15 let
Rozvrh: každodenní
Věk studentů: 5 až 18 let
Počet studentů ve třídě:25 až 35
Rozsah výuky:25 - 30 hod/týdně
Průměrná cena: 4 500 až 5 000 AUD/semestr (6 měsíců)
Jednorázové zápisné:200 až 250 AUD
Studijní materiály:individuální

Aké vybrať víza?

Typ pobytuPracovní povoleníProdloužení vízaCena vyřízeníStudentské zdravotní pojištění OSHC
STUDENTSKÁ VÍZA
Více informací
Studium 12
týdnů a více
ANOANOZDARMA
pro klienty AOL
ANO
DEPENDANT VÍZA
Více informací
Studium 12 týdnů a více
s partnerem nebo rodinou
VŠICHNIANOZDARMA
pro klienty AOL
PRO VŠECHNY
ČLENY RODINY
TURISTICKÁ VÍZA
Více informací
Studium do 12 týdnůNELIMITOVANÉZDARMA v případě vyřízení
studia přes AOL
NE, jen komerční
pojištění

Študentské zdravotné poistenie (OSHC)

 • Dĺžka poistenia sa hradí na celú dobu vášho štúdia. V prípade, že si potom budete vaše štúdium predlžovať, ste povinní si doplatiť aj zdravotné poistenie v Austrálii.
 • Zdravotné poistenie tzv. Overseas Student Health Cover (OSHC) je povinné pre každého medzinárodného študenta v Austrálii a musí byť uhradené ešte pred odletom do Austrálie.
 • Platba tohto poistenia sa vykonáva súčasne so zaplatením školného. Potvrdenie je uvedené v dokumente E-COE, ktorý sa prikladá k vašej žiadosti o študentské víza. Po svojom príchode do Austrálie si vyzdvihnete kartičku poistenca na recepcii vašej školy alebo vo výnimočných prípadoch priamo na pobočke zdravotnej poisťovne.
 • Najčastejšie je zahraničnými študentmi v Austrálii využívaná poisťovňa Medibank (viac tu), Overseas Student Health Cover Worldcare (viac tu) alebo Australian Health Management (viac tu).
 • Poistenie OSHC vám platí ihned od Vašeho příletu do Austrálie!

 

Zdravotní pojišťovny OSHC
MEDIBANKwww.medibank.com.au
AHMwww.ahm.com.au
BUPAwww.overseasstudenthealth.com
WORLDCAREwww.oshcworldcare.com.au

Viac informácií k zdravotnému poistenia

10 tipov ku štúdiu v Austrálii

 • Prisťahovali ste sa a chcete ušetriť? Potrebujete uteráky, obliečky alebo nejaký nábytok? Navštívte "Op Shop". Jedná sa o austrálsku verziu slovenskej charity, v ktorej môžete za pár dolárov zohnať všetko, čo potrebujete.

 • Potraviny nakupujte tesne pred zatváracou dobou. Na veľké množstvo tovaru, ktoré čoskoro prejde, sú zľavy a môžete tak ušetriť až 50% z pôvodnej ceny.

 • Peniaze zo slovenského účtu pretransformujete cez službu AustraliaOnline. Táto služba vám zabezpečí prevod finančných prostriedkov rýchlo, bezpečne a predovšetkým lacnejšie ako prostredníctvom bánk.

 • Máte prázdniny a premýšľate čo s nimi? Pracujte. Počas oficiálnych školských prázdnin máte totiž možnosť pracovať neobmedzene a môžete tak našetriť na cestovanie alebo napríklad na predĺženie víza.

 • Máte našetrené? Zariaďte si sporiaci účet. Také výnosy ako v Austrálii v Európe nenájdete a ak vám usporené peniaze ležia na účte, zbytočne tak strácajú svoju hodnotu.

 • Pre ďalšiu úsporu pri nakupovaní potravín odporúčame navštevovať trhy. V Sydney sa takýto trh volá Paddy 's Market a miestni ľudia tu ponúkajú vypestované ovocie a zeleninu a ďalšie produkty, ktoré tu zaobstaráte lacnejšie ako v supermarkete.

 • Jazdite na bicykli. Doprava v Austrálii je relatívne drahá a nie vždy spoľahlivá. Na bicykli, ktorý kúpite z druhej ruky za pár "bakov" budete všade včas.

 • Nájdite si prácu v gastronómii. Môžete tak ľahko získať obed či večeru v rámci svojej pracovnej doby ZADARMO.

 • Na cestovanie po Austrálii si kúpte auto s prívesom alebo obytné auto. Môžete sa tak pohybovať po svojej vlastnej osi, meniť trasu aj smer a vždy máte so sebou strechu nad hlavou a všetko k tomu, aby ste si niečo uvarili alebo sa len skryli pred dažďom.

 • Nakupujte v Lidl. Medzi najlacnejšie supermarkety patrí Aldi (Lidl). Okrem toho, že tam môžete nájsť aj pravé európske výrobky, rozhodne ušetríte.

Co je u nás nového?

Prekážky sú iba v našej hlave

Skôr ako človek odíde do Austrálie, zvažuje pre a proti. Premýšľa, či sa do toho vôbec pustiť. Otázky typu: Čo… Více

Anička nás zdraví zo Sydney: “MANLY BEACH je nádherná lokalita, ktorá sa mi zapísala do srdca.”

“Áno, je to tak, som opäť v Prahe. Našťastie let s Qatar Airways prebehol bez problémov. Rozhodovala som sa pomerne… Více

Podmienky, s ktorými môžem začať vízový proces už dnes!

Ešte nikdy sme v rámci EXPO AUSTRALIA neprišli s toľkými bonusmi v rámci našej asistencie… Posúďte sami 1. NÍZKE CENY… Více

Covid Q & A

Milí naši cestovatelia, pripravili sme si pre vás odpovede na aktuálne otázky – Q&A, ohľadom situácie spojenej s pandémiou koronavírusu… Více

Kontakty

Dohodni si konzultáciu

Romana Procházková

+420733123999 info@australiaonline.cz

Australiaonline v Praze lze kontaktovat i přes:Viac kontaktov

Adresa:

Opletalova 23, 4. patro,
110 00 Praha 1

Otváracia doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 733 123 999


+420 211 221 501 info@australiaonline.cz

AustraliaOnline v Brne možno kontaktovať aj cez:Viac kontaktov

Adresa:

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Otváracia doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 211 221 501

Kamil Glinský

+421 918 570 900 kamil@australiaonline.sk

AustraliaOnline v Bratislave možno kontaktovať aj cez:

Australiaonline Bratislava
Viac kontaktov

Adresa:

Gunduličova 4
811 05 Bratislava

Adresa:

Suite 301, Level 3, 39 Liverpool St.
Sydney, NSW, 2000, Austrálie

Otváracia doba:

PONDELOK09.00 až 17.00
UTOROK09.00 až 17.00
STREDA09.00 až 17.00
ŠTVRTOK09.00 až 17.00
PIATOK09.00 až 17.00

Nezaujala ťa Austrália?