Pre získanie výhodné ceny leteniek do Austrálie vyplňte nezáväznú rezerváciu leteniek

Prečo rezervovať letenky v AustraliaOnline

Vlastný rezervačný systém

AustraliaOnline má vlastný rezervačný systém a svojho špecialistu na letenky. Preto môže garantovať najrýchlejšie a najlacnejšie spojenie medzi Európou, Austráliou a späť.

Individuálne podmienky

Veľa rokov úzko spolupracujeme s najväčšími leteckými spoločnosti ako sú Emirates a Korean Air. To nám umožňuje vyjednať pre našich klientov špeciálne podmienky, napr. zmenu alebo stopover zadarmo.

Batožina 30 kg, zmena a stop over zadarmo

Pre našich cestujúcich zabezpečíme nadštandardný váhový limit zapísanej batožiny. Kto by sa vošiel do štandardného váhového limitu 23 kg?

Záruka vrátenia ceny letenky

U nás sa nemusíte báť platiť letenku pred udelením víza. AustraliaOnline poskytuje svojim klientom záruku plného vrátenia z dôvodu zamietnutých víz.

O letenkách do Austrálie

Ako na lacné letenky

Pri hľadaní lacných a flexibilných leteniek do Austrálie sa oplatí plánovať dostatočne dopredu. Každá letecká spoločnosť ponúka na trase Európa Austrália väčšie množstvo rezervačných (knihovacích) tried v rôznych cenách, hoci v lietadle sedíte na rovnakých sedadlách v rámci rovnakej ekonomickej triedy. Tie najlacnejšie triedy sa obsadzujú vždy prvé a záleží len na tom, koľko ich má letecká spoločnosť v čase rezervácie k dispozícii. To znamená, že cena letenky je priamo závislá na viacerých faktoroch (sezóne, dátume odletu – návratu, dostupnosti tejto knihovacej triedy, počte osôb atď. Jej presná výška sa bez uskutočnenej rezervácie nedá určiť. V prípade leteniek do Austrálie sa všetko ešte komplikuje tým, že trasa je rozdelená na 4 segmenty, dva pri ceste do Austrálie a dva späť a pre úspešnú rezerváciu musia byť dostupné knihovacie triedy vo všetkých 4 segmentoch. Z vyššie uvedeného vyplýva, že čím skôr urobíte rezerváciu, tým vyššia bude šanca, že chytíte lacné knihovacie triedy a letenka vyjde lacnejšie. Ak ste navyše vo svojom odlete alebo návraté flexibilní je väčšia šanca, že sa podarí nájsť lacnú knihovací triedu.

Akonáhle si necháte urobiť nezáväznú rezerváciu, máte chytené miesta v príslušnej rezervačnej triede a zafixovanú cenu (TO ALE NIE JE ÚPLNE PRAVDA, CENA SA DO VYSTAVENIA MENÍ A AK DÔJDE K VEĽKEJ ZMENE šturktúry TARÍF, TAK MÔŽE BYŤ dosť bolestivá). Letecká spoločnosť v rezervácii stanovuje dátum, do kedy je potrebné letenku uhradiť. V prípade neuhradenia letenky do tohto dátumu dôjde k zrušeniu rezervácie a uvoľneniu miest ďalším záujemcom. Pri ďalšej rezervácii už nemusia byť rovnaká knihovacia trieda dostupná a letenka bude drahšia. Naopak sa tiež môže stať, že knihovacia trieda, ktorá nebola pôvodne dostupná, sa znovu na čas uvoľní.

V prípade obstarania diaľkových leteniek do Austrálie je lepšie využiť špecialistu na letenky do Austrálie, pretože online rezervačné systémy nevedia ponúknuť všetky kombinácie letov a hlavne prídete o ďalšie výhody a servis, ktorý vám k letenke poskytneme. Veľmi často sa totiž stáva, že potrebujete zmeniť dátum, zabezpečiť ubytovanie, využiť stop over a podobne.

Letuška v letadle

Letenkár v AustraliaOnline sleduje pravidelne najlacnejšie voľné knihovacie triedy a tie potom rezervuje klientom AustraliaOnline. Preto je cena našich leteniek vždy najlacnejšia, max. však rovnaká ako u konkurencie, vrátane online rezervačných systémov. AustraliaOnline poskytuje svojim klientom ďalšie nadštandardné výhody, ako je garancia vrátenia plnej sumy za letenky v prípade zamietnutia víz. Nemusíte sa tak báť platiť letenku ešte pred vlastným udelením víz. Medzi ďalšie výhody patria nadštandardné váhové limity, stopover, zmeny zadarmo, poistenie storna letenky, zaistenie hotelov a výletov zadarmo.

Okrem hlavných austrálskych destinácií ponúkame tiež letenky do priľahlých Austrálskych destinácií. Samozrejme vám radi spracujeme ponuku aj na inú destináciu kdekoľvek na svete.

Druhy leteniek

Spiatočná letenka

Spiatočná letenka slúži pre cestu do danej destinácie a späť. Platnosť takejto letenky býva max. 12 mesiacov. Už pri rezervácii je tak potrebné stanoviť presný dátum návratu. Spiatočný dátum možno potom dodatočne meniť v závislosti na podmienkach zakúpenej letenky, max. však v rámci toho jedného roka. Letecké spoločnosti za zmenu dátumu odletu spravidla účtujú poplatok za zmenu. Pravdaže, AustraliaOnline má na väčšine svojich leteniek dohodnuté zmeny do rovnakej knihovacej triedy zadarmo. Zmenu zdarma je potom možné realizovať za podmienok, že vo vami novom zvolenom termíne je dostupná rovnaká knihovacia trieda.

Jednosmerná letenka

Jednosmerná letenka sa vyhotovuje len na let do cieľovej destinácie. Túto možnosť využívajú najčastejšie tí z vás, kto neplánujú návrat do 12 mesiacov alebo tí, ktorí chcú ďalej cestovať a spoznať iné destinácie. V tejto súvislosti sa patrí upozorniť, že v prípade nevyužitej spiatočnej letenky vám druhý let takto prepadne.

Enter na počítačové klávesnici

Skupinová letenka (9 cestujúcich a viac)

V prípade, že vás cestuje viac ako 9 osôb naraz, môžete urobiť tzv. skupinovú rezerváciu. Možno vás to prekvapí, ale cena takejto letenky je spravidla vyššia, než cena letenky v tej najlacnejšej rezervačnej triede. Je to preto, že letecká spoločnosť má v lietadle len obmedzený počet lacných miest v najlacnejších knihovacích triedach. Ak ale potrebujete letieť spoločne rovnakým letom, viete aspoň približný počet osôb, nepoznáte ich mená, je to ideálny spôsob ako to zabezpečiť. Narozdiel od rezervácie jednotlivej letenky, za skupinovú rezerváciu sa platí záloha spravidla vo výške 10%.

Stopover (medzipristátie)

Priamy let z Európy do Austrálie trvá vždy min. 20 hodín a je tak vždy rozdelený na dve časti, a to ako z technických, tak z bezpečnostných dôvodov. Stopover vlastne znamená pristátie lietadla v niektorej z destinácií na ceste do Austrálie. Stopover je buď povinný (technický), ktorý spravidla trvá niekoľko málo hodín alebo dobrovoľný, ktorý si môžete naplánovať na niekoľko dní alebo napríklad aj mesiacov. V prípade povinného stopoveru získate možnosť prezrieť si letisko, nakúpiť v dutyfree a trochu sa pred ďalšou cestou natiahnuť. Potom nastupujete späť do rovnakého lietadla, ktoré pokračuje ďalej v plánovanej trase. Nemusíte sa báť, letiská sú prehľadné a nestáva, že by sa niekto stratil, a to ani v prípade, že letí prvýkrát a bez znalosti angličtiny. U voliteľného, ​​teda plánovaného stopoveru záleží na vás, ako dlho v destinácii zostanete. Obvykle sa vo vybranej destinácii volí pobyt od 2 do 5 dní. Najčastejšie sa navštevujú destinácie ako Dubaj, Seoul, Hong Kong, Bangkok, Singapore alebo napríklad Kuala Lumpur.

Podrobné informácie o hlavných stopover destináciách

žena v bazénu s výhledem na město

Samozrejme všetko záleží na tom, cez ktorú destináciu letecká spoločnosť letí. Stopoverov môžete mať v rámci svojho letu aj niekoľko. V prípade voliteľného stopoveru tak väčšinou doplatíte k letenke iba zvýšené letiskové poplatky, v rozmedzí niekoľko desiatok eur.

Ako to prebieha na letisku

Austrália má pomerne prísne podmienky dovozu akéhokoľvek tovaru, najmä potom živočíšneho a rastlinného pôvodu. Každý pasažier ešte v lietadle pred pristátím vypĺňa kartičku – tzv. “Passenger Card”, kde sa okrem vašich osobných údajov musí uviesť množstvo a druh tovaru, ktorý dovážate a ktoré je určené na preclenie (alkohol, cigarety, peniaze atď. ..). Ak privážate do Austrálie jedlo, korenie alebo nejaké prírodné výrobky z dreva či rastlín, treba to priznať, deklarovať! Značná časť produktov sa navyše dovážať nesmie.

Ak máte čokoľvek na preclenie, musíte na letisku zamieriť k východu s nápisom “Goods to declare” a umožniť colníkom skontrolovať obsah vašej batožiny a balenie dovážaných vecí. Colníci potom skontrolujú tovar, prípadne jeho množstvo a ak ho presiahnete, vymeria predmetné clo. To platí najmä u tabakových výrobkov a alkoholu. Pretože je clo pomerne vysoké, odporúčame dané kvóty dodržiavať.

Pejsek na letišti

Všeobecne platí, že väčšinu vákuovo balených výrobkov je možné do Austrálie priviezť. Pozor, deklarovať sa oplatí. Ak totiž daný tovar nenecháte precliť a úradníci ho nájdu pri kontrole vašej batožiny, môžete od imigračného úradu dostať vysokú pokutu. Zvyšky jedla z lietadla, ovocie, zeleninu, rezne od mamičky a podobne, vyhoďte ešte na letisku pred kontrolnou zónou do špeciálnych odpadkových košov. Nezriedka medzi ľuďmi prechádzajú špeciálne vycvičené psy, ktoré nájdu zvyšky jedla alebo iných živočíšnych produktov.

Veci, ktoré nie je možné do Austrálie dovážať

Vlastný letenkársky rezervačný systém

AustraliaOnline má vlastný prístup do rezervačného systému AMADEUS, ktorý nám umožňuje rezervovať letenky do celého sveta. Prostredníctvom tohto systému vidíme všetky lety, voľné miesta, knihovacie triedy, podmienky letenky, aktuálne ceny a samozrejme tiež všetky naše rezervácie. Pomocou tohto systému sa letenky nielen rezervujú, ale tiež vystavujú, vykonávajú ich zmeny a prípadné storná. Vďaka tomu môžeme poskytovať kompletný servis, súvisiaci s okamžitým vystavením letenky, zmenou aj jej zrušením. Flexibilita je v tomto ohľade veľmi dôležitá, pretože záujem o zmeny odletov sú v prípade leteniek do Austrálie veľmi časté, a preto je potrebné reagovať okamžite, pretože s blížiacim sa odletom je množstvo voľných miest obmedzené.

Letištní rezervační systém

Cenová ponuka s nezáväznou rezerváciou letenky

AustraliaOnline Vám ochotne vypracuje cenovú ponuku letenky do Austrálie alebo iných destinácií. Vzhľadom na spôsob tvorenia ceny leteniek, pozri opis vyššie, nemožno cenu vopred určiť, bez toho, aby sa spresnil termín, destinácie, mená cestujúcich alebo počet osôb. Cenu totiž určujú knihovacie triedy (tarify) a tie sa menia podľa obsadenosti konkrétneho letu, a preto môže byť cena letenky každý deň iná. S cenovou ponukou vám vždy vytvoríme nezáväznú rezerváciu letenky a tým zabezpečíme aj miesto na danom lete. Rezerváciu je možné kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť až do zaplatenia a následného vystavenia letenky. Špeciálne ceny leteniek a výhody od AustraliaOnline poskytujeme nielen študentom.


Kontaktujte nás pre najlepšiu aktuálnu ponuku.

Koho odporúčame

Korean Air

Korean Air je jedna z najznámejších ázijských leteckých spoločností, vyznačujúca sa výborným servisom. Vďaka úzkej spolupráci s Czech Airlines má v Prahe silné zázemie, odkiaľ tiež pravidelne odlieta. Na niektorých letoch do Soulu tak môžete počuť palubné inštrukcie dokonca v češtine.

Vďaka úzkej spolupráci AustraliaOnline a Korean Air získate niekoľko exkluzívnych výhod. Jedná sa najmä o možnosť prepraviť extra batožinu (nadváhu), presnejšie povedané dvoch kusov batožiny, každý do váhy 23 kg. V cene letenky od AustraliaOnline máte možnosť prepraviť do Austrálie až 58 kg, 2 x 23 kg v zapísanej batožine a 10 kg si môžete vziať na palubu. Medzi ďalšie výhody patrí napr. zmena spiatočného letu zadarmo alebo úplné preplatenie v prípade zamietnutého víza.

Pre klientov AustraliaOnline druhá batožina zadarmo!

Korean Air vám ponúka skvelý servis počas celého letu. Aby vám let rýchlo ubiehal, Korean Air poskytuje dostatok jedla, pitia (vrátane alkoholických nápojov) a zábavný systém s možnosťou výberu najnovších filmov, hranie hier a podobne. Na letisku v Soule je potom k dispozícii vstup do VIP salóniku, ktorý je pre pasažierov jednosmerných leteniek s čakaním dlhším ako 6 hodín, dokonca úplne zadarmo. Vo VIP salóniku sa môžete v príjemnom prostredí občerstviť (zadarmo jedlo i nápoje), osprchovať sa, použiť internet a celkovo zrelaxovať. Na letisku v Soule je tiež možné využiť niektorý z výletov, ktoré sú pre klientov AustraliOnline poskytované zdarma. Samozrejme musíte posúdiť či máte na ich absolvovanie dostatok času.

Viac informácií nájdete na stránkach Transit Tour Guide

Letadlo společnosti KoreanAir

Asi najznámejšou výhodou pri cestovaní s Korean Air je poskytnutie bezplatného ubytovania na letisku v Seoule pre pasažierov so spiatočnou letenkou. Cestujúci sú ubytovaní v 5 * hoteli Hyatt Regency Incheon (www.hyattregencyincheon.com). V cene ubytovania je transfer (z letiska a späť) a raňajky. Zo skúseností vieme, že regenerácia v hoteli pri spiatočnej ceste je veľmi príjemná, pretože dlhé lety sú všeobecne veľmi náročné. Vhodné to nie je len pre študentov, ale tiež pre staršie osoby a rodiny s deťmi. Rozdelenie cesty na dve časti vám viac pomôže sa vyrovnať s posunom času a navyše sa pred ďalším letom dostatočne zregenerujete.

Korean Air patrí do skupiny SkyTeam, ktorého výhod odporúčame využiť. Kedykoľvek využijete služby jednej z aeroliniek SkyTeam a k rezervácii uvediete aj číslo vašej členskej kartičky, automaticky sa vám kumulujú body za uletené míle. Tieto body sa dajú veľmi neskôr použiť na nákup rôzneho tovaru, platbu hotela, požičiavanie áut alebo získanie leteniek zadarmo. O členstvo vo SkyTeam môžete požiadať na nasledujúcich stránkach Korean Air.

Emirates

Emirates patrí medzi najznámejšie a najrýchlejšie sa rozvíjajúce letecké spoločnosti sveta. Ich flotilu tvorí niekoľko stoviek lietadiel a každý rok rastie. Kvalitou poskytovaných služieb sa radí medzi tie najlepšie na svete. Čo sa týka servisu, Emirates patrí medzi najlepšie na svete. Výnimočné zážitky zažijete vďaka prvotriednemu zábavnému systému na palubách lietadiel, skvelému jedlu, pitiu, možnosti pripojenia na internet, telefonovaniu z paluby lietadla a podobne. Jedinečnosť Emirates potvrdzujú aj početné ocenenia, ktoré pravidelne získava. Emirates získala v roku 2010 ocenenie za najlepší catering a v roku 2013 sa stala podľa World Airline Awards najlepšou leteckou spoločnosťou a ich systém palubnej zábavy “Inflight Entertainment” vyhral v roku 2014 prvé miesto vo Skytrax Awards.

AustraliaOnline a Emirates sú už od ich vstupu na slovenský trh dobrými partnermi. Vďaka tomu vám prinášame exkluzívne ceny leteniek aj ďalšie výhody, napr. pri rezervácii stopover, ktoré sú exkluzívne u AustraliaOnline zadarmo.

Veľkou výhodou cestovania s Emirates je ich široká ponuka letov. Z Prahy sa lieta do Dubaja každý deň a ďalej cez Bangkok, Kuala Lumpur alebo Singapore do všetkých destinácií v Austrálii a na Novom Zélande niekoľkokrát denne. Emirates nedávno uzavrelo partnerstvo s austrálskou leteckou spoločnosťou Qantas, a tým ďalej zamierila na spojenie Európy a Austráliou. S Emirates môžete odlietať nielen z Bratislavy, ale aj z Viedne. Okrem možnosti strávenia niekoľkých dní v Spojených Emirátoch, je možné zaistiť stopover (plánovanú zastávku) v Bangkoku, Kuala Lumpur alebo Singapore. Vždy záleží na trase letu, ktorá je závislá na cieľovej destinácii.

Letadlo společnosti Emirates

Dubaj v Spojených Emirátoch láka k návšteve nejedného cestovateľa. Na diaľkových letoch ponúka Emirates stopover v Dubaji úplne zadarmo. Slováci k návšteve Dubaja získajú víza priamo na letisku a bez komplikácií. Ak nemáte čas na návštevu samotného Dubaja, preskúmanie letiska tiež stojí za to. Nájdete tu veľké množstvo obchodov, hotelov a reštauračných zariadení alebo tiež známe záhrady “Zen”.

Pri čakaní v Dubaji dlhšom ako 8 hodín má cestujúci v určitom tarife nárok na ubytovanie v hoteli. Pre náročnejších klientov možno zažiadať pri kratšom čakaní o tzv. Marhaba service (luxusný salónik s občerstvením, internetovým pripojením a podobne).

Emirates umožňuje cestujúcim prevoz rozmernejšieho športového vybavenia ako je napríklad bicykel, surf alebo potápačskú výstroj. Váhový limit zapísanej batožiny, vrátane tejto výstroje predstavuje spolu 30 kg.

Emirates ponúka svoj vlastný bonusový program. Preto sa neváhajte zaregistrovať do Skywards a zbierajte Emirates body. Body potom môžete využiť pre získanie nadváhy, darčekov alebo letenky po Európe. Viac informácií na stránkach Emirates.

Letenky po Austrálii a priľahlých destináciách

Vnútroštátne lety po Austrálii

Cieľom vášho pobytu v Austrálii určite nebude len jedna lokalita. Austrália je veľmi rozmanitá a poskytuje mnoho príležitostí k poznaniu. Vzhľadom na značné vzdialenosti medzi jednotlivými destináciami sa v rámci Austrálie veľmi často lieta. Letenku si môžete kúpiť u klasických leteckých spoločností, ako je napr. Qantas alebo podobne ako v Európe u niektorých z nízkonákladových leteckých spoločností (Jet Star, Virgin Australia alebo Tiger Airways). Frekvencia letov medzi veľkými mestami je vysoká a ceny leteniek sú tak veľmi prijateľné, začínajú už na čiastkach 50 AUD za jednu cestu. Niektoré prelety v rámci Austrália je tiež možné vystaviť výhodnejšie spoločne s diaľkovou letenkou, napríklad v prípade preletu z Brisbane na Gold Coast.

Lietanie s nízkonákladovými spoločnosťami poskytuje niektoré špecifiká. Spravidla sa oplatí letenky kupovať dlho dopredu. V základnej cene letenky je len príručná batožina a v prípade potreby je teda nutné priplatiť si za batožinu, pretože na letisku je potom cena podstatne vyššia. Pre vnútroštátne cestovanie sa stačí dostaviť na letisko hodinu pred odletom, spravidla tu existujú tzv. “Domestic” terminály, kde je všetko o poznanie rýchlejšie ako na tých medzinárodných. Kupuje sa zásadne len jedna cesta, takže nie je výnimkou, že pre cestu späť využijete inú leteckú spoločnosť, ak ponúkne nižšiu cenu.

Rezerváciu môžete urobiť sami na webových stránkach nízkonákladových spoločností a alebo prostredníctvom našej cestovnej kancelárie AustraliaOnline travel.

Letadlo

Letenky do priľahlých destinácií

Keď už sa budete dlhšiu dobu pohybovať na opačnom konci sveta, určite vašej pozornosti a cestovateľským túžbam neuniknú destinácie, ktoré sú v blízkosti Austrálie. Pozrieť sa tak môžete napríklad na Nový Zéland, ktorého divokú a nepoškvrnenú prírodu poznáte z trilógie Pán Prsteňov. Medzi jeho najväčšími mestami Aucklandom a Christchurch a veľkými austrálskymi centrami Sydney, Melbourne a Brisbane lieta mnoho leteckých spoločností a zohnať tak lacnú letenku nie je nijako ťažké. Ceny spiatočnej letenky sa pohybujú už okolo 300 AUD. Okrem Nového Zélandu navštevuje mnoho študentov ďalšie priľahlé destinácie v Tichom oceáne, napr. Fiji, Samoa, Vanuatu alebo Tonga. Samotná návšteva týchto destinácií by bola inak veľmi nákladná. Spiatočné letenky z Austrálie je možné získať už od 600 AUD.

10 tipov k letenkám do Austrálie

  • Včasné zakúpenie letenky vám zaistí tú najvýhodnejšiu cenu a predovšetkým miesto na danom lete

  • Len s AustraliaOnline máte bezkonkurenčné ceny leteniek Korean Air a Emirates! Ponúkame však aj ostatné letecké spoločnosti.

  • Neodporúčame robiť rezervácie online na webových portáloch. Často neviete, na koho sa obrátiť v prípade, že chcete letenku zmeniť alebo keď nemôžete odletieť vôbec.

  • Stavte na profesionálov AustraliaOnline a zaistíme vám kombináciu letov priamo na mieru! Garantujeme tú najnižšiu cenu. Cestujete radi? Radi vám ponúkneme letenku so stopover v rôznych destinácií. Stačí si len vybrať.

  • Chcete zostať v Austrálii rok alebo dlhšie? Dôkladne zvážte, či si zvolíte jednosmernú alebo spiatočnú letenku. Výhodnejšia spiatočná letenka má platnosť 12 mesiacov a je viazaná na vaše meno, nemožno ju tak previesť a väčšinou ani nejde stornovať. Zakúpenie letenky s odletom z Austrálie (aj v prípade totožnej leteckej spoločnosti, s ktorou ste prileteli) býva až o 20% drahšie!

  • Chcete previesť golfový bag, bicykel alebo surf? Zaistíme vám takú letenku, kde preveziete aj iné nadrozmerné veci bez problémov.

  • Neviete kedy presne sa budete vracať z Austrálie? Využite naše špeciálne študentské tarify s 12 mesačnou platnosťou a možnosťou zmeny zadarmo. Navyše si môžete do Austrálie priviezť a odviezť až 46 kg zapísanej batožiny.

  • Zakúpenie letenky pred vydaním víza? S nami sa báť nemusíte. V prípade zamietnutia vám vrátime cenu letenky.

  • Plánujete odlet dlho dopredu a máte strach z nečakaných okolností? Poistite si svoju letenku a predídete tak prípadným problémom pri jej rušení.

  • Pred akýmkoľvek odletom (z Európy či Austrálie) vrelo odporúčame všetkým cestujúcim, aby si vo vlastnom záujme skontrolovali svoje letenky, prípade nás kontaktovali. Predídete tak nepríjemnostiam v prípade nečakaných zmien vo vašej letenke (čas odletu, číslo letu, apod.).

Co je u nás nového?

Prekážky sú iba v našej hlave

Skôr ako človek odíde do Austrálie, zvažuje pre a proti. Premýšľa, či sa do toho vôbec pustiť. Otázky typu: Čo… Více

Anička nás zdraví zo Sydney: “MANLY BEACH je nádherná lokalita, ktorá sa mi zapísala do srdca.”

“Áno, je to tak, som opäť v Prahe. Našťastie let s Qatar Airways prebehol bez problémov. Rozhodovala som sa pomerne… Více

Podmienky, s ktorými môžem začať vízový proces už dnes!

Ešte nikdy sme v rámci EXPO AUSTRALIA neprišli s toľkými bonusmi v rámci našej asistencie… Posúďte sami 1. NÍZKE CENY… Více

Covid Q & A

Milí naši cestovatelia, pripravili sme si pre vás odpovede na aktuálne otázky – Q&A, ohľadom situácie spojenej s pandémiou koronavírusu… Více

Kontakty

Dohodni si konzultáciu

Barbora Škopová

+420 733 123 999 info@australiaonline.cz

Australiaonline v Praze lze kontaktovat i přes:Viac kontaktov

Adresa:

Opletalova 23, 4. patro,
110 00 Praha 1

Otváracia doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 733 123 999


+420 211 221 501 info@australiaonline.cz

AustraliaOnline v Brne možno kontaktovať aj cez:Viac kontaktov

Adresa:

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Otváracia doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 211 221 501

Kamil Glinský

+421 918 570 900 kamil@australiaonline.sk

AustraliaOnline v Bratislave možno kontaktovať aj cez:

Australiaonline Bratislava
Viac kontaktov

Adresa:

Gunduličova 4
811 05 Bratislava

Otváracia doba

PONDELOK09.00 až 15.00
UTOROK09.00 až 15.00
STREDA09.00 až 15.00
ŠTVRTOK09.00 až 15.00
PIATOK09.00 až 14.00

Adresa:

Suite 301, Level 3, 39 Liverpool St.
Sydney, NSW, 2000, Austrálie

Otváracia doba:

PONDELOK09.00 až 17.00
UTOROK09.00 až 17.00
STREDA09.00 až 17.00
ŠTVRTOK09.00 až 17.00
PIATOK09.00 až 17.00

Nezaujala ťa Austrália?