Najlepšie informácie získate priamo od zdroja, preto sa nášho Expa zúčastňujú majitelia, zástupcovia či priamo riaditelia austrálskych škôl. Sme radi, že vďaka úzkej spolupráci s AustraliaOnline prijalo toľko zástupcov škôl naše pozvanie. Mnohí prídu len kvôli tohtoročnému ročníku najväčšieho študijno-pracovného veľtrhu Expo Australia 2016.

Na čo sa môžete tešiť? Návštevníci budú po celý čas prezentovať svoje školy, takže sa ich môžete na čokoľvek opýtať a pohovoriť s nimi. Každý z nich bude mať aj krátku prezentáciu, počas ktorej predstavia inštitúciu, ktorú zastupujú.

Medzi zástupcami sa objavia nielen tí, ktorí zastupujú jazykové školy, ale aj tí, ktorí prezentujú školy ponúkajúce odborné kurzy, napríklad z oblasti ekonómie alebo športu. Dozviete sa tak viac o štúdiu manažmentu, ale aj marketingu, informačných technológií alebo starostlivosti o seniorov. Zo športu to bude štúdium fitnes, masáží, nutričné špecializácie, potápanie, bojových športov, jogy alebo napríklad stále obľúbenejšieho surfingu. Nečakajte a príďte sa presvedčiť sami

Na koho sa môžete tento rok tešiť? 

 

ABS
(Sydney)
Martin Jezequel

ACSF
(Brisbane, Sydney, Melbourne, Perth)
Andreas Lippa

BBELS
(Byron Bay)
Michael & Alena O´Grady 

English Languages Company (ELC)
(Sydney)
David Scott

Greenwich College
(Sydney, Melbourne) 
Marcela Hrčková

Inforum Education
(Gold Coast)
Simon Craft

International Training College (ITC)
(Gold Coast)
Christine Straw

Kaplan International English
(Cairns, Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth) 
Patrick Hope

MNM
(Sydney)
Robert Shaffer 

Navitas English
(Brisbane, Sydney, Perth,  Darwin) 
Marko Remes